Blog’as

Klasikiniai BeerGeek.lt įrašai apie alų

Ką bendro turi Užkalnis, SEL’as ir beergeek’ai?

Papasakosiu jums trumpą istoriją, kuri nutiko vasarą. Naktį iš penktadienio į šeštadienį su draugų kompanija vaikščiojom po Vilnių. Vaikščiojom ne šiaip sau, vyko kultūros naktis. Aplankėm daug įvairiausių renginių. Didelį įspūdį paliko purple night, Dailės akademijos kiemelyje, nors ir nesupratom iš kur ten tas lietus. Dar labai patiko krikščioniškos muzikos grupės Ichthus koncertas prie Onos bažnyčios, nes atmosfera ten buvo labai smagi. Bet apie kultūros naktį reiktų rašyti atskirą postą.

Kultūros nakčiai einant į pabaigą nusprendėm kažkur prisėsti ir išlenkti po bokalą. Tuo metu buvom Vilniaus gatvėje, tai aplinkui buvo ne vienas baras, o dar ir Islandijos gatvė visai šalia. Pirmi pasirinkimai PianoMan ir Gringo, bet jie iškart atkrito, nes kompanija didelė ir pavargus. Reikėjo kažko kur galima būtų prisėsti. Pro vitrininius langus pamatėm, kad La Birra beveik tuščia. Ta vieta mums iš anksčiau nepatiko dėl keletos priežasčių: 1. Nes platų alaus asortimentą susiaurino ne itin išrankūs klientai; 2. Nes neskiria legendinio čekiško pilsnerio Budweiser Budvar, nuo amerikietiško lagerio budweiser. Nepaisant to pasukom link La Birros.

La Birros duris mum pastojo apsaugos darbuotojas, kuris tuo metu buvo labai užsiėmęs šnekėtis su draugu. Apsauginis buvo tikras budulis, taigi pagal visus tos kastos kanonus nusprendė pamandravoti. Iš atminties pamėginsiu atkurti pokalbį:
– Kiek metų, – paklausė budulis
– 23, – atsakė kolega beergeek’as
– Šian biški per daug išgėrėt, – metė kozirį budulis (iš dalies jis buvo teisus, prieš penkias valandas laukdami kitos draugų kompanijos dalies Špunkoj išgėrėm po pora bokalų IPA’os)
Po to sekė mano frazė: „rasim kur kitur pinigus išleisti“, tai nugirdęs apsauginis suglumo, turbūt suprato, jei taip ir toliau tai viršininkas neturės iš ko algos jam sumokėti…

Tai va, kaip Andrius Užkalnis nepageidaujamas tam tikrose kavinėse, kaip SEL’as nepageidaujamas tam tikruose kino teatruose, tai mes nepageidaujami La Birra’oje. Ir tokiu būdu La Birra papildė, dar niekur neskelbtą,  vietų, kurių niekad neaprašinėsim sąrašą:

  • Cozy – nes moteriškų manierų ir išvaizdos barmenas man pasiūlė eit į IKI ir nusipirkt ten Kalnapilio ar kokio kaimietiško gyvo ( jis taip suregavo į mano patarimą draugei neužsisakinėti Kronenbourg, nes jis prastas). Bet čia buvo prieš metus ar du, ten gal ir pasikeitė kas.
  • Senoji Kibininė – dėl požiūrio į klientus ir aptarnavimą.
  • La Birra – už pigius, ką tik iš zonos, apsauginius ir marozišką atmosferą. Galėtų imti pavyzdį iš PianoMan, kur apsaugos darbuotojai visą laik kultūringi ir malonūs.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to top