Apie mus

Susipažinkim artimiau

Ragautojai, blogeriai, barmenai, verslininkai. Mūsų sėkmės istorija.

Penkerius metus keliavome ir ieškojome tobulo alaus. Savo įspūdžiais dalinomės blog’e BeerGeek.lt. 2015 metais jį radome, todėl įkūrėme Prohibiciją. Lietuvai pristatėme pasaulinius prekės ženklus To Øl, Sori Brewing, Barcelona Beer Company, Munkebo Mikrobryg ir Leeds Brewery.

2017 metais atidarėme savo vardo Pub’ą dedikuotą craft’iam alui. Siūlome 8 nuolat kintančius alaus kranus ir begalę alaus buteliuose. Žmonės šneka, kad esame vienintelė vieta Lietuvoje, turinti tokį platų, bet itin kokybišką asortimentą. Taip yra todėl, kad kiekvieną alų ragaujam ir atrenkam patys. Siūlome pasaulinio lygio alų iš užsienio, taip pat geriausią Lietuvišką craft’ą.

TOMAS ir PAULIUS
BROLIAI ALUJE

UAB "Prohibicija"

Kas mes?

Prohibicijos komandą sudaro alaus entuziastai ir patyrę verslo profesionalai. Mūsų pagrindinis tikslas yra pristatyti naują ir įdomų alų Baltijos rinkai, ypatingą dėmesį skiriant Lietuvai. Šiam tikslui pasiekti orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą tiek su savo tiekėjais tiek su klientais.

Kokie mes?

Mes jauni ir veržlūs. Mes mylim savo darbą, todėl dirbam 24/7. Karjerą pradėjome kaip blogeriai ir alaus ragautojai. Penkerius metus keliavome ir ieškojome tobulo alaus. 2015 metais jį radome, todėl įkūrėme Prohibiciją. Rinkai siūlome tik tą alų, kuriam esam neabejingi patys. Geriausią alų.

Kodėl mes?

Prohibicijos era baigėsi jau praeitame amžiuje, tačiau jos padariniai likę ligi šiol. Alaus rinkoje dominuoja menko skonio produktai pritaikyti masiniam vartotojui. Mes pasiryžome ištaisyti šią klaidą. Prohibicijoje rasite tik premium kokybės nišinius produktus iš karščiausių craft alaus revoliucijos vietų visame pasaulyje.

Scroll to top